BELYSNING / Golvlampor / Golvlampfötter 7096163
nr 709 6163
Golvlampfötter
2 st, Firma Svenskt Tenn, tennfot, tidig produktion, modell: 2178
Kondition: slitage/skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 15 augusti 2011
kl 19:32:12
300 kr
400 kr
800 kr
700 kr
1.000 kr
Firma Svenskt Tenn
Golvlampfötter
Kondition: slitage/skador
nr 709 6163
Golvlampfötter
Kondition: slitage/skador
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.100 kr |
måndag 15 augusti 2011 |
Firma Svenskt Tenn